سفارش تبلیغ
صبا

حرف و حدیث

وبلاگم قسمتی از درونیات و بیرونیات وجودمه.. بجز اون لایه های شخصیتی که قابل نمایش نیستن.. و خیلی محرمانه اند..مینویسم برای یادگار..شاید دخترام در نبودم احتیاج داشتن بخونن.. هیچی مثل نوشتن آرومم نمیکنه.
صفحه خانگی پارسی یار درباره

بوی ماه مهر..باز هم...ماه مهربان

    نظر

سلام..بالاخره این تابستون کشدار هم گذشت..انگار نمیخواست تموم بشه..هرچند قرار نیست روزها بد باشن..نمیخوام بگم چه تابستون بدی بود..بقول مادرم همیشه میگفت..روز بد خوب میشه..آدم بد خوب نمیشه..شاید بدبیاریای ماهم دست روزای خدا نیست..که قطعا نیست...دست خودمون و تصمیمات غلطمون و مقداریش هم ادمای اطرافمون...به هر حال خوشحالم که گذشت..یه فصل دیگه از دفتر زندگی...امیدوارم به فصل جدید و مهر و مهربانی...به امید اینکه دخترم در مدرسه جدید موفق باشه..قسمت این بچه س که مدام تغییرات شامل حالش میشه..از شهری به شهری..دبستان زیاد مهم نبود و خوب هم درخشید و لطمه ندید...راهنمای و متوسطه جابجا نشد و الان که حساسترین مقطع رو میگذرونه یعنی یازدهم و داره نزدیک میشه به کنکور...دوباره .....سپردم بخدا و به تواناییش ایمان دارم... اما درسها سخت تر میشه.. هول ورم داشته که یه عمر تاوان اشتباهاتمون رو دخترم نده... هزاران اگه و اما تو کله م میچرخه...اگه مدرسه که میره خوب نباشه...اگه معلما کارکشته نباشن...اگه محیط ناسالم باشه... اگه و اگه و ..ِ.... اخه خیلی درسها تغییر کرده و دبیرا باید خودشون هر سال آموزش ببینن...مدارس دولتی هم که دلسوز نیستن... لااقل شهراییکه اکثرا بومی هستن.. بیشتر تلاش میکنن بخاطر رتبه خوب اوردن تو کنکور و اسم و رسم آموزشگاه خودشونم که شده...ولی اینجا تو شهر هفتاد و دو ملت ..که هیچ بومی چندان نداره...کی به کیه؟؟!!! 

فقط و فقط توکلم بخداس... هول و ولایی هم که دارم دلنگرانیهای مادرانه س... چاره ای جز توکل و توسل به خدا و ائمه ندارم... اول محرم هست و شروع مدارس....از خدا میخوام ..بحق مظلوم این ماه..همه فرزندان این آب و خاک رو از جمیع بلاها محافظت کنه و در راه علم آموزی یاری بده... دختر منم از صدقه سر خوبای درگاهش..کمک کنه..آمین یا رب العالمین